>

27 Mayıs 2015

Detay Diamond Sponsorluğunda Yaza Merhaba!

Antalya’da yaşayan değerli blogger arkadaşlarımla, Mutfak Felsefem organizasyonu ve Detay Diamond sponsorluğunda bir araya geldik.

Peki Detay Diamond kimdir?
Detay Diamond, pırlanta taş ve mücevher sektörüne 2001 yılında toptancı ve üretici bir firma olarak adım atmıştır. Bölgedeki mücevher mağazalarının pırlanta taş ihtiyacını karşılamanın yanı sıra, dünya trendlerini yakından takip ederek kendi özel koleksiyonlarını üretmektedir.
 
Kurulduğu günden bu yana, fark detaylarda gizlidir ilkesiyle hareket eden Detay Diamond, kalite politikasını bu ilkeye dayandırmaktadır. Amacı tutarlı ve kaliteli hizmeti, sürekli müşteri memnuniyeti sağlayacak şekilde sunmak, standartlarını kesintisiz olarak yükseltmektir.
Rekabette fark yaratmak için eğitim şart düşüncesiyle, Dokuz Eylül Üniversitesi işbirliği ile Detayart Gemmology Academy’i kuran firma, pırlanta uzmanlık eğitimleri vermektedir.

Doğanın gerçek bir mucizesi olan pırlanta ve pırlantalı mücevherleri, en son teknoloji ekipmanları ve eğitimli kadrosuyla inceleyerek uluslararası standartlara göre sertifikalandıran DGA Laboratuarı ile hizmetlerine bir yenisini eklemiştir.

 
Günün mimarı sevgili arkadaşım Mutfak Felsefem de bir anne olunca bizleri unutmamış mekan olarak anne ve çocuklarının da rahat edilebileceği bir yer seçmişti. Çocuk dostu mekanları her anne gibi ben de sevdim. Böylece çocuklar sohbetimizi bölmeyip, buluşmadan mutlu bir şekilde ayrıldı.
Keyifli bir kahvaltı sonrası, konusunda uzman Sayın Can Gürler bizlere Elmas, Pırlanta ve tüm bunların geçmişi ile slayt gösterileri eşliğinde bilgiler aktardı. Karşılıklı soru cevap şekilde devam eden toplantımız, Detay Diamond’un bizler için hazırlattığı pasta kesimi ile son buldu.
 
Daha sonra kavak ağaçlarının altıda mis gibi  çaylarımız yudumlarken, pastamız ile   ağzımızı tatlandırdık. Aramıza yeni dahil olan arkadaşlar ile tanışma fırsatı yakaladık.
 
Değerli vakitlerini bizler için ayıran Detay Diamond ve Mutfak Felsefem başta olmak üzere tüm arkadaşlarıma teşekkürlerimle…

Basında yer alan haberimizi okumak için:

ANTALYA'DA YAŞAYAN BLOGGERLAR BRUNCHTA BULUŞTU

Teşekkürler, Haber Likya!
Daha nice etkinliklerde bir arada olmak umuduyla...

7 yorum:

 1. Emeklerimiz boşa çıkmasın. Yüreine sağlık.

  YanıtlaSil
 2. Ellerinize sağlık Emel Hanım. Çok güzel bir buluşma oldu.Yeni etkinliklerde buluşmak üzere hoşçakalın.

  YanıtlaSil
 3. gerçekten çocukların rahat etmesi çok önemli , her ne kadar küçük çocuğum olmasa da çok iyi anlıyorum , sevgiler ...

  YanıtlaSil
 4. Emel'cim yuregine saglik..Her birimizde ayri bir hikaye..Zevkle okudum nice paylasimlara...

  YanıtlaSil
 5. Eline emegine saglık canım.Güzel bir yazı olmuş.Nice güzel etkinliklerde buluşmak dileği ile....

  YanıtlaSil
 6. Rahat ettirebildiysem ne mutlu bana gülümmm.. ilk gözüme çarpan havuzun etrafında ki sağlam demirlerdi.. demek ki değmiş.. daha nice etkinliklerle buluşmak dileği ile.. sevgiler

  YanıtlaSil