>

8 Kasım 2015

ORKİDE HAREKETİ ANTALYA BLOGGER ETKİNLİĞİ

Antalya'da Yaşayan Blog Yazarları ile tanışmam 25 Şubat 2015'de gittiğim bir etkinlik ile başladı.

Oldukça keyifli geçmiş ve bunca yıldır bu güzel grubu sadece dışardan izlediğim için üzülmüştüm. O gün, benim için bir dönüm noktası oldu ve yaklaşık bir yıldır onlarla aynı yolda yürüyorum. Çeşitli etkinliklere katıldım/ katılacağım...

 Antalya

Geçtiğimiz Cuma günü, blogger dostu Orkide Hareketi ile workshop gerçekleştirdik. Ki Orkide Hareketi Antalya Blog Yazarları ilk sponsorlu buluşmasından (2013) bu güne hep destek vermiş.

Bizlerle ilk kez bir araya geldiler ve Network Marketing hakkında aklımıza takılan her sorunun cevabını verdiler...


Keyifli bir yemek yedik...


Ve etkinlik sonu her birimiz için özel hazırlanan hediyelerimiz verildi. Kullandıkça memnuniyetim hakkında bilgi vereceğim...


Acaba ile adım attığım grubumuzda bu kez benim vesile olduğum bir etkinliği geride bıraktık. Güzel gün için teşekkürler Orkide Hareketi!

Ayrıca katılımlarından dolayı tüm arkadaşlarıma da teşekkürü borç bilirim.

Antalya Blog Yazarları olarak, gün geçtikçe büyüyor ve güzel işler gerçekleştiriyoruz. Bizi izlemeye devam edin... :)


Antalya'da Yaşayan Blog Yazarları
 
Etkinlik sonrası olmazsa olmamız;

Gün değerlendirme ve okkalı kahvemiz...


Diğer Etkinlik yazılarımızı okumak isterseniz;

Peki, Orkide Hareketi Kimdir?
 
Dijital ejderha çağı ve 21. Yüz Yılın akılcı rekabet koşullarında, en fazla ihtiyaç duyduğumuz yetenekler; üreticilik, sorgulama, değişim ve işbirliğidir.
Sınırların ortadan kalktığı, teknolojinin, dolayısıyla iletişimin baş döndürdüğü ve sadece var olmanın bile insanlığa yüklediği anlamların her geçen gün daha da ağırlaştığı günümüzde; geleceğe odaklı düşünmek, gelecek için projeler geliştirmek ve gerçekleştirmek büyük bir ihtiyaç haline gelmiştir.
Ancak iş hayatında amaçları gerçekleştirmeye giden en kısa ve en doğru yol vizyonu geniş, bilinci açık ve profesyonel bir ekiple çalışmaktan geçmekte.
Neyi nasıl yapacağını bilen, veri toplayıp en doğru şekilde değerlendiren, girişimci ruha sahip, etkili ve aktif bir uzman grubu, ticaretin her alanında avantaj sağlayacak, hız üstünlüğü elde edecek, sorunları daha kolay çözecek ve mutlaka daha çok kazandıracaktır.   
Orkide Hareketi, Türkiye ve geleceğimiz için yola çıktığı ilk günden beri cesaret ve başarıyla hizmet üretmiş,  BİRLİKTE KAZANMAK ilkesiyle daha çok alanda fayda sağlamak için bütün kadroları, tecrübeli zihinsel alt yapısı ve güçlü sistemiyle şimdiden gereken tüm hazırlıkları ortaya koymuştur.

Orkide Hareketi'nin altyapısını oluşturan paylaşma geleneği,

BİRLİKTE KAZANMAK ilkesiyle hazırlanmış strateji ve imaj çalışması ile birleşerek halkımızın mutlu ve bağımsız yarınları için büyük bir fırsata dönüşmektedir.

Orkide Hareketi, yenilikçi, modern, değişimci, dünya gerçeklerinin farkında, vizyon sahibi cesur ve adaletli insanların kurduğu kazancı ve geleceği hedefleyen büyük bir organizasyondur.

Orkide Hareketi yaklaşık 8 yıldır girişimci kadrosu, emektar ve mutlu çalışanları ile serbest girişimciler için başarılı çalışmalar yapmıştır ve paylaşım geleneğinin savunucusu olarak gelecekte de serbest girişimciler için başarılı hizmetler üretmeye devam edecektir.

Orkide Hareketi, Türkiye coğrafyasının tarihsel manada zengin ve doğası gereği yaşayan, birlikteliğin bir çok-kültürlü medeniyet ve başarı projesidir. Bir ayağı geleceğin içinde olan bir başarı hikayesidir.
Orkide Hareketi geleceğe ve insan yaşamına hizmet eder. Yaşam olan her yerde birlikte hareket vardır. Daha güzel bir yaşam için, gelecek için bugünden adım atılmalıdır.
Orkide Hareketi Farklıdır, liderdir, derinliklidir, geleceği hedeflemektedir, bu yüzden de hep bir adım öndedir. Bilinçli, duyarlı, kanaat önderi tüketicinin vazgeçilmezi, birlikte yaşam üretir Çünkü Orkide Hareketi  yaşam severdir. Ekonomik, ticari ve estetik değerlere sahip oluşunun yanı sıra sosyal bir paydaştır ve herkesi düşünür çünkü herkes içindir.
 Orkide Hareketi bugünden geleceği kazanmak için en ideal fırsattır. Gelecek ertelenemez, Geleceği gören zihinler, düşleri gerçeğe dönüştürme yeteneğine sahiptir.  Fırsatları doğru yer ve zamanda değerlendirenler, geleceğin mühendisleri olacaktır.
Bugün, düşünmek için değil, yaşamak içindir. 
Gelecek bugünden başlar.

ORKİDE HAREKETİ
www.orkidehareketi.net
0850 450 51 51

12 yorum:

 1. Bizde senin gibi cici bir hanımı tanıdığımız için çok memnunuz. Emeklerine sağlık Emel ciğim. Sevgiler

  YanıtlaSil
 2. Güzel kalbine ve diline sağlık Emel'cim. .Seninle beraber aynı zamanda katılmışız sanırım..Benimde 1 yıl oldu...Nice yıllara inşaAllah 😄😄😄

  YanıtlaSil
 3. Canım emeğine sağlık tekrar Teşekkürler.
  Güzel zamanları hep birlikte oluşturmamaz dileğiyle :)

  YanıtlaSil
 4. Canım keyifle gecen bir gündü. Emeklerine sağlık.
  Bende sayende tanıştım orkide hareketiyle..
  Sevgiler :)

  YanıtlaSil
 5. Sevgili Emel Demir, Mucit Anne ismi size uğurlu gelsin. Ellerinize, emeklerinize sağlık, her şey çok güzeldi etkinlikte. Daha nice böyle başarılı organizasyonlar dilerim size. Orkide Hareketini tanımak güzeldi. Sevgiler...))

  YanıtlaSil
 6. herşey çok güzeldi canım , daha nice buluşmalarda birlikte olmayı diliyorum ....

  YanıtlaSil
 7. bu güzel gün için vesile olmandan ötürü ben teşekkür ederim canım :)

  YanıtlaSil
 8. Kalemine ve emeğine sağlık Emel'cim Her şey çok güzeldi. Diğer etkinliklerde görüşmek dileğiyle :)

  YanıtlaSil
 9. öncü olduğun ve emeklerin için teşekkürler canım daha güzel etkinliklerde görüşmek üzere

  YanıtlaSil
 10. Ne kadar güzel bir etkinlik olmuş :) Blog keşif etkinliğinden geldim blogunuzu çok beğendim.
  Sizi takibe aldım, bende bloguma beklerim ..
  http://yagmur-serhats.blogspot.com.tr/

  YanıtlaSil
 11. Merhabalar ! keşif etkinliğinden geliyorum bloğunuz çok hoş takibe aldım :) bende bloğuma beklerim

  Blog: http://beautybeybi.blogspot.com/


  Sevgiyle kalın :)

  YanıtlaSil
 12. Emelcim bu etkinliğe vesile olduğun için teşekkür ederim :)

  YanıtlaSil